ЄвроМайданSOS просить людей з Майдану працювати

Максим Опанасенко
3 червня 2014р. 16:48

Організація ЄвроМайданSOS, що утворилася під час революції з волонтерів, котрі усіляко допопомагали мітингувальникам, просить людей, що зараз лишилися на Майдані віддати своє спорядження тим, хто воює на сході країни і почати працювати. Про це йдеться в звернення організації.

"Якщо у попередні місяці просто вийти на Майдан було обов’язком кожної чесної людини, то тепер перед усіма нами стоять інші завдання. Нагальною є реальна участь у здійсненні необхідних для країни реформ, робота над проведенням розслідування злочинів на Майдані, налагодження ефективної системи евакуації та тимчасового розселення сотень сімей зі Сходу, допомога українській армії з обмундируванням та безпосередня участь у збройній відсічі зовнішній агресії та ще багато чого. Енергія Майдану має дійти до найвіддаленішого району, найменшого села, де також повинні початися докорінні демократичні перетворення. Часу – обмаль. Тому Євромайдан SOS звертається до людей, які зараз стоять на Майдані із проханням:
- віддати свої маски, бронежилети та інше обмундирування тим, хто дійсно їх потребує, а саме – українським добровольцям, які борються за нашу свободу на Сході. 
- включитися в реальну роботу щодо розбудови країни, вибрати собі один із сотні можливих варіантів роботи та конкретними діями продемонструвати відданість тим цінностям, за які били у листопаді студентів та за які вмирали у січні, лютому наші побратими" - йдеться в повідомленні.

За думкою активістів, на Майдані зараз мають бути лише символічні меморіальні знаки, а "також бруківка – про всяк випадок:-)".

Теги: Київ , Євромайдан