Киянку засудили за жарт про бомбу

Маша Землянська
4 червня 2014р. 10:32

Солом’янський районний суд виніс вирок 27-річній безробітній киянці, яка повідомила у міліцію неправдиву інформацію про «замінування» житлового будинку на вулиці Городня. "Жарт" обійшовся жінці, зважаючи на повне визнання своєї провини, покаранням у виді позбавлення волі на 2 роки 6 місяців з іспитовим строком на 1 рік.

"У грудні минулого року невідома особа зателефонувала на спецлінію «102» та заявила, що в п’ятиповерхівці на вулиці Городня, в якій вона перебуває, знаходиться бомба. На місце події одразу приїхали спецслужби. Вони евакуювали всіх жителів та ретельно обстежили будинок, але вибухових пристроїв чи речовин так і не виявили. Вже за кілька днів, у ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу, яка телефонувала. Нею виявилась 27-річна киянка. Як з’ясувалось, вона від самого ранку вживала алкогольні напої зі своїм приятелем, а потім вирішила пожартувати, повідомивши про замінування будинку", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Натомість досі не притягнуто до відповідальності тих, через кого зимою тричі повністю зупинявся рух метро. З повідомлень метрополітену, мова також йшла про неправдиві попередження про замінування.