Фірма сина Януковича судиться через борг

Максим Опанасенко
4 червня 2014р. 10:34

ТОВ "МАКО-Трейдінг" в судовому порядку вимагає від податківців виключити з його картки особового рахунку відомостей про наявність податкового боргу з податку на прибуток у розмірі 21,74 мільйони гривень. Про це, з посиланням на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду, повідомляють "Наші гроші".

"ТОВ "МАКО-Трейдінг" звернулось до суду з позовом до Державної податкової інспекції у Ворошиловському районі міста Донецька. Фірма вимагає скасувати податкову вимогу від 31 березня цього року про сплату податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 21,74 млн грн. Донецький окружний адмінсуд відкрив провадження у цій справі і призначив судове засідання на 14 травня. Даних розгляду справи на цьому засіданні у Єдиному державному реєстрі судових рішень поки немає" - йдеться в повідомленні.

Раніше Генпрокуратура заявила про розслідування кримінального провадження щодо зловживань посадовцями "МАКО". Мова йде про нібито ухилення від сплати податків на суму понад 10 мільйонів гривень. "МАКО" - фірма Олександра Януковича, сина екс-президента Віктора Януковича.

Обидва у лютому втекли з України, їх оголошено у розшук.

 

 

Теги: Янукович , Київ , син