Японія позичить 10 млрд на ремонт у Бортничах

Маша Землянська
4 червня 2014р. 10:37

Вартість реалізації проекту комплексної реконструкції Бортницької станції аерації у відповідності до затвердженої документації, яка в грудні минулого року пройшла державну інвестиційну експертизу, становить 10 мільярдів 400 мільйонів гривень (за курсом 1 євро = 11 гривень). Комплексний проект передбачає десять етапів. Кошти на їхню реалізацію дає Японській уряд.

Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема пояснив, що Японія має намір фінансувати даний проект на дуже вигідних для України умовах: «Кредит надається на 40 років під 0,1% з можливістю відстрочки платежу на 10 років. А умови використання кредиту передбачають використання найновітніших японських технологій та обладнання». Він також наголосив, що роботу над реконструкцією станції планують почати вже у вересні, адже українська сторона надзвичайно в цьому зацікавлена.

Очільник Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко зауважив, що реконструкція та модернізація БСА – надзвичайно важливий проект. Проте, він не вирішить всіх екологічних проблем міста.

Теги: Київ