З фірми стягнули 1,7 млн за "поганий" проект мосту

Максим Опанасенко
4 червня 2014р. 12:40

Суд стягнув з ПАТ "Київсоюзшляхпроект" на користь комунальної корпорації "Київавтодор" 1,75 мільйонів гривень безпідставно набутих коштів. Про це, з посиланням на рішення Господарського суду Києва, повідомляють "Наші гроші".

"У серпні 2009 року "Київавтодор" замовив у ПАТ "Київсоюзшляхпроект" розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт автопроїздів мосту Метро в Києві. Строк виконання робіт спочатку було встановлено до грудня 2009 року,а потім продовжено до грудня 2013 року. Вартість проектних робіт становить 1,99 млн грн. (з ПДВ). Станом на грудень 2012 року фактично було виконано і оплачено робіт на 1,75 млн грн. (з ПДВ). Залишок у сумі 238 тис грн. "Київавтодор" мав сплатити після отримання позитивного висновку державної експертизи" - йдеться в повідомленні.

Але висновок був негативним. "Київсоюзшляхпроект" за власні кошти подало проектно-кошторисну документацію для проведення повторної експертизи, проте вдруге був отриманий негативний висновок" - пише видання.

Далі "Київавтодор" вирішив, що фірма не здатна забезпечити об'єкт якісною документацією, припинив договір і забажав повернути кошти.

За даними "Наших грошей", 99,4% акцій ПАТ "Київсоюзшляхпроект" володіє ТОВ "Дормостпроект", засновниками якого є Костянтин Гудов і Едуард Шалаєв. Шалаєв разом із компанією "Юнівайт Інк." (Univita Inc.) значаться засновниками ТОВ "Феррекспо". Ця фірма входить в групу Костянтина Жеваго. Костянтин Гудов є директором ПАТ "Ділові папери", що також входить до групи Жеваго.

 

Теги: Київ