Партнер Пилипишина стажується в київській мерії

Максим Опанасенко
4 червня 2014р. 13:45

Костянтин Яловий проходить стажування в Департаменті комунальної власності київської мерії. Про це "Свідомо" повідомили в приймальні Департаменту.

"Поки це стажування. Це не виконання обов'язків, а саме стажування. Не виключено, що найближчим часом Ялового назначать начальником департаменту" - заявили в приймальній.

30-річний Яловий на нинішні вибори йшов по округу №60 від "Рідних Нивок":

Раніше він очолював Шевченківський районний осередок громадської організації екс-очільника Шевченківської райради та адміністрації Віктора Пилипишина "Кияни передусім!".

За повідомленнями окремих ЗМІ, Яловий є зятем Пилипишина, але підтвердити чи спростувати цю інформацію ми не можемо.

Пилипишин нині є народним депутатом.

Минулоріч тривали судові засідання, на котрих розглядалася справа щодо причетності Віктора Пилипишина до передачі приватній фірмі 4-х поверхового будинку на проспекті Перемоги, а також передачі приміщення вечірньої школи. Обидва випадки сталися, коли Пилипишин очолював Шевченківську райдержадміністрацію. Зі втратою цих двох об’єктів бюджет не доотримав близько 15 мільйонів гривень. З квітня 2011 року нардеп перебував на підписці про невиїзд. В Раду Пилипишин пройшов на перевиборах по 223-му округу в Києві у грудні 2013-го.

Теги: Київ , Яловий , Пилипишин