Екс-регіонал Луцький став в.о. проректора НАУ

Максим Опанасенко
4 червня 2014р. 15:38

Екс-нардеп від Партії регіонів Максим Луцький призначений виконуючим обов'язки проректора Національного авіаційного університету. Про це повідомляє перший заступник міністра освіти Інна Совсун.

При цьому, за словами Совсун, це призначення - справа рук ректора університету, Міносвіти не погоджувало кандидатуру.

У НАУ Луцький не новачок - він значився там проректором і раніше. У 2006-му його було обрано у Верховну Раду - в якості члена "Блоку Юлії Тимошенко". Щоправда, того ж року Луцький перейшов до регіоналів. У 2010-му Луцький повторно обрався в Раду, наступного року ставши Головою комітету з питань науки і освіти. Там він був одним з найвідоміших соратників міністра освіти Дмитра Табачника. На посаді Луцький постійно лобіював всі реформи Табачника. В ті роки НАУ регулярно отримував преференції - у вигляді збільшення державного замовлення на підготовку фахівців і фінансування.

У 2012-му Луцький програв на виборах до Верховної Ради БЮТівцю Дмитру Андрієвському, навіть попри те, що сотні студентів НАУ примусово виганали з гуртожитків на голосування за свого проректора. У березні 2013-го президент Віктор Янукович призначив Луцького на посаду голови Солом'янської РДА