Розслідувати смерть Музичка будуть ще місяць

Маша Землянська
5 червня 2014р. 11:26

Депутати просять продовжити роботу Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування обставин загибелі Олександра Музичка до 27-го червня. Про це йдеться в проекті постанови Про звіт Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування обставин загибелі Музичка.

"Зважаючи на обсяг матеріалів, наданих МВС та Генпрокуратурою, а також матеріалів, наданих представниками громадськості, залученими до роботи ТСК, і враховуючи короткий термін діяльності, ТСК станом на 28 травня 2014 року позбавлена можливості підтвердити чи спростувати факти і обставини, висловлені представниками громадськості, МВС та Генпрокуратури, через недостатність матеріалів та у зв'язку з тим, що слідство по кримінальному провадженню ще триває, а також надати власні остаточні висновки про факти й обставини загибелі громадянина О. Музичка", — наголошується у звіті. Зокрема, в документі пропонується взяти до відома звіт ТСК, підготовлений за даними на 28 травня, та продовжити роботу комісії ще на місяць.

Разом з тим Міністерство внутрішніх справ у наданих матеріалах повідомляє, що за результатами службового розслідування порушень службової дисципліни та інших нормативно-правових актів, які регламентують діяльність органів внутрішніх справ, "у діях працівників ГУБОЗ МВС України не було встановлено". Також в звіті наводяться результати висновків частини експертиз, які свідчать про те, що куля, вилучена під час огляду трупа Музичка, куля, витягнена під час розтину його трупа, та куля, витягнена з руки пораненого працівника міліції, відстріляна з одного екземпляру вогнепальної зброї — пістолета "Макарова", який був вилучений у підозрюваного Музичка.

 

Теги: Київ , смерть , Рада