Терористи не дали вивезти 500 сиріт з Луганська

Максим Опанасенко
5 червня 2014р. 11:45

Для вивезення із Луганська більше 500 дітей-сиріт "Укрзалізниця" сформувала спеціальний додатковий поїзд із 11 вагонів, який вирушив з Одеси до Луганська. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Він мав прибути в Луганськ за спеціально розробленим графіком. "Однак керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки дало вказівку Донецькій залізниці повідомити Одеську та Придніпровську залізниці про те, що цей поїзд прийматися не буде. Через такі дії Укрзалізниця вимушена була повернути поїзд назад до Одеси. Також керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки перешкоджає організації вивезення мешканців цих регіонів, не погоджуючи додаткових поїздів складами залізниць України до Донецька та Луганська" - йдеться в повідомленні.

Попри це "Укрзалізниця" обіцяє надалі робити все, аби евакуювати дітей і мешканців зі сходу країни. Дітей перевозитимуть безкоштовно: "Для забезпечення вивезення пасажирів із Луганщини та Донеччини Укрзалізниця на період з 2 по 9 червня збільшила схеми поїздів, які курсують із Луганська та Донецька. Так, на 5 – 6-ть вагонів до 18 – 20 збільшена  їх кількість у складі низки поїздів, що курсують до Луганська та Донецька. Також призначено додатковий поїзд № 563/564 Луганськ – Київ у складі 15 вагонів. Із Луганська поїзд вирушить о 21:24 та прибуде до Києва о 14:26. У зворотному напрямку поїзд вирушить 6 червня о 18:38 та прибуде до Луганська наступного дня о 12:00" - кажуть в "Укрзалізниці"

 

Теги: Київ , терористи , Укрзалізниця