Вишивка всюди - новий тренд

Маша Землянська
5 червня 2014р. 11:57

Українська мода на національне вбрання призвела до різкого зростання кількості пропозицій в травні. Сьогодні на Slando кілька тисяч таких оголошень, повідомляє портал приватних оголошень. Найбільше пропозицій стосується одягу, але вишиті елементи можна продемонструвати і на оточуючих предметах або одягти у вишиваний наряд своїх чотириногих вихованців.

"Облагородження автомобіля обходиться приблизно в ціну простої трикотажної футболки з кольоровим принтом у вигляді вишивки. За 100 гривень вам продадуть наклейку з національним орнаментом на капот. А ось «протягнути» візерунок по всій поверхні машини - капот, дах і багажник - обійдеться в 150 гривень для легкового авто і 200 гривень для джипа. 

Приблизно за ці ж гроші можна одягнути в прикрашену орнаментом одяг і домашніх улюбленців. Для маленької собачки вишита сорочка коштуватиме 60 гривень, плаття - від 100 гривень. А лляна сорочка з візерунком, виконаним вручну, обійдеться в 250 гривень.
 
А якщо національний патріотизм Ви плануєте висловлюватиме не на домашній тварині, а на своєму смартфоні, то по грошах це вийде приблизно однаково. Так, пластиковий чохол з національними мотивами на iPhone можна роздобути за 69-99 гривень, на Lenovo A706 - за 100 гривень, Nokia Lumia 800 - 130 гривень. А ось ексклюзивна модель - вишивка «металізованими блискучими нитками французького виробництва на силіконових чохлах для iРhone» обійдеться набагато дорожче - приблизно в 400 гривень", - йдеться в повідомленні Slando.