Список зниклих з Майдану скоротився на людину

Надія Другова
5 червня 2014р. 18:25

Список зниклих з Майдану скоротився на людину

Станом на 5 червня 2014-го року волонтери-пошуковики дізналися, що знайшовся Кирилюк Володимир Анатолійович!

Сам чоловік проживає на Вінничині. В листопаді 2013-го Володимир поїхав до Києва на заробітки. Згодом повідомив родині, що йде на Майдан, після чого зв'язку із активістом більше не було.

Володимир Кирилюк - активіст Майдану
Володимир Кирилюк - активіст Майдану

Весь цей час брат Василь шукав Володимира. В квітні місяці він  натрапив на один із випусків "Вікна-новини" від 2 березня, де повідомлялось, що Володимир Кирилюк, прапорщик запасу, помер у одній із київських лікарень і увійшов до Небесної Сотні.

Відео дивитися з 56:29 хв

Дивно, що про "смерть Кирилюка" не повідомили родину. Та й інформації про нього у загальних джерелах про Небесну Сотню немає...

На щастя, Володимир живий. Він знайшовся. Про це написав брат Василь одній із волонтерок пошукової ініціативи "Один за всіх".


 Наприкінці подякував і сказав, що всі волонтери-пошуковики роблять "добру справу"!

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану, Пошуковій ініціативі Майдану та Департаменту карного розшуку за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!