Патентний інститут "злив" 1,6 мільйонів офшорам

Максим Опанасенко
6 червня 2014р. 10:46

Державне підприємство "Український інститут промислової власності" підписав угоду з ТОВ "Алтерсайн" на послуги з побудови та акредитації Центру сертифікації ключів (ЦСК). Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 1,58 мільйонів гривень.

"Центр сертифікації ключів створюють з метою переходу від паперового документообігу на електронний та для надання послуг електронного цифрового підпису. Упродовж восьми місяців фірма повинна створити ЦСК, який складається з програмно-технічного комплексу та програмного забезпечення. Технічне забезпечення у вигляді комп’ютерного обладнання (сервери, робочі станції адміністраторів, комутаційне обладнання) надає інститут.Ліцензійне програмне забезпечення комплексу ЦСК та ліцензійне програмне забезпечення користувача має надати фірма" - йдеться в повідомленні.

За інформацією "Наших грошей", фірму "Алтерсайн" заснував у 2012 році Олег Руднєв з Харкова., Зараз власником фірми є компанія "Плутус Менеджмент ПОВ" (Лондон). "Згідно з даними британського реєстру компаній, вона записана на сейшельські оффшори "BoleroPartnetshipLTD" й "Asintor Corporate LTD" - повідомляють "Наші гроші".

Цікаво, що на участь у тендері також подавалося харківське ПАТ "Інститут інформаційних технологій". Фірма пропонувала виконати завдання за 63 419 гривень. "Однак дешевшу у 25 разів пропозицію відхилили за невідповідно оформлені документи: про досвід роботи, про фінансові показники, також фірма не перерахувала всі зареєстровані види діяльності" - пишуть "Наші гроші".

Теги: закупівля , гроші , патенти , тендер , Київ