"Укравтодор" напорушував на 133 мільйони гривень

Максим Опанасенко
9 червня 2014р. 11:30

Генеральна прокуратура внесла подання Голові Державного агентства автомобільних доріг України на усунення порушень, виявлених під час прокурорських перевірок. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Перевірки стосувалися додержання підрозділами "Укравтодору" законів при закупівлях товарів і послуг за державні гроші. "У ході вказаних перевірок виявлено порушення законодавства щодо здійснення державних закупівель при проведенні підприємствами та установами державних закупівель, витрачанні бюджетних коштів у сфері автодорожнього комплексу. За їх результатами органами прокуратури у сфері транспорту до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про скоєння 46 кримінальних правопорушень, сума заподіяних збитків у яких складає майже 133 млн гривень" - йдеться в повідомленні.

У ГПУ кажуть - нерідко до участі у закупівлі допускали фірми, пропозиції котрих не відповідали умовам конкурсних торгів: "Так, прокурорами Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей встановлено, що, незважаючи на невідповідність пропозицій учасників закупівель тендерній документації, службовими особами служб автомобільних доріг у цих областях низку закупівель не скасовано".

Також нерідко чиновники змінювали умови договору про закупівлю вже після його підписання.

 

Теги: Київ , Укравтодор , порушення