Активісти вимагатимуть від Міноборони не економити

Максим Опанасенко
9 червня 2014р. 12:03

У вівторок об 11:00 під Кабмін прийдуть активісти, самооборонівці і мешканці сходу країни, що переїхали до Києва з вимогою пояснити - чому виділені бюджетом на Міноборони кошти лежать "мертвим вантажем".

"Верховна рада змусила Міноборони щомісяця звітувати про те, як витрачаються кошти на потреби армії. Міноборони відзвітувало на своєму сайті в розділі «Новини». Виявляється, досі воно потратило лише мізерну суму із виділених йому коштів. Весною Уряд виділив Міноборони 4,6 млрд гривень. Із них воно потратило 500 млн, при цьому більше 4 млрд Міноборони досі тримає у себе на рахунках і зволікає із закупівлями на потреби армії. Солдати гинуть щодня" - заявляють активісти.


 

Разом з цим, за даними Міноборони, українці власними силами зібрали для армії 128 мільйонів гривень. "В графічному файлі 2 ви бачите слова «кошти спрямовані на…» і далі перерахунок, на що вони спрямовані. А це значить, що ми не розуміємо – здійснені уже закупівлі за ці кошти чи ні. Можливо, вони теж лежать "мертвим вантажем" на рахунках Міноборони?" - кажуть активісти.


Однією із вимог мітингувальників, за їхнім же повідомленням, буде залучення активістів до процесу держзакупівель: "Є ряд активістів, які на власному досвіді і сумами зібраних коштів довели, що вони знають, де можна закупити якісні і недорогі бронежилети, і не лише"

 

Теги: Київ , Міноборони , армія , гроші , війна