Гроші на дороги "осіли" в бюджетах Києва і області

Максим Опанасенко
11 червня 2014р. 10:18

Колегія Рахункової палати розглянула результати аудиту ефективності використання державних грошей Києвом, Київською та Черкаською областями на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг. Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

"Колегією зазначено, що Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор), Київська міська, Київська та Черкаська обласні держадміністрації, низка райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування зазначених областей, органи Державної казначейської служби України не забезпечили належного управління, повного і ефективного використання спрямованих у 2013 році 296,6 млн. грн. субвенції. Так 8,7 млн. грн. були розподілені Укравтодором місцевим бюджетам вказаних регіонів останнього дня бюджетного року і, відповідно, вже не могли бути використаними. Органи місцевого самоврядування та державні адміністрації вказаних регіонів не забезпечили використання 15,6 млн. грн. субвенції. Ще 29,4 млн. грн. не використані з причини непроведення платежів органами державної казначейської служби у Києві та Київській області" - йдеться в повідомленні.

Також, станом на початок року, на рахунках місцевих бюджетів Києва і двох областей накопичилося 100,6 мільйонів гривень, невикористаних в попередні роки. "Найкритичнішою є ситуація в Київській області, де на рахунках місцевих бюджетів загалом "осіло" 81,2 млн. грн. субвенції. Як наслідок, більш ніж на половині запланованих об'єктів (765) роботи не розпочаті" - кажуть в Рахунковій палаті.

Тут вже вимагають від чиновників швидко пустити гроші за призначенням.

 

Теги: гроші , дороги , Київ