Дороги Києва залишать без світла (адреси)

Маша Землянська
11 червня 2014р. 10:29

Станом на 10 червня 2014 року заборгованість комунального підприємства "Київміськсвітло" за спожиту електроенергію сягнула понад 38,3 мільйони гривень. Тому "Київенерго" попереджає: відключатиме їхні об'єкти - мова йде про освітлення вулиць.

Зокрема, 11-го та 12-го червня без світла залишаться вулиця Космонавта Комарова у Солом’янському районі, вулиці Симиренка, Якуба Колоса, Кільцева дорога у Святошинському районі, вулиця Леніна та проспект Григоренка у Дарницькому районі, вулиця Закревського у Деснянському районі, вулиця Мате Залки у Оболонському районі.

"ПАТ "Київенерго" у встановлені терміни та згідно з чинним законодавством повідомило про заплановані відключення об’єктів, які забезпечують вуличне освітлення КП "Київміськсвітло", прокурора міста Києва, керівництво Головного управління із надзвичайних ситуацій у Києві, Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії у Києві, Головного управління СБУ у Києві та Київській області", - пояснюють у підприємтсві.

Теги: гроші , Київ