Прокуратура "проганяє" з лісу Міноборони котеджі

Маша Землянська
11 червня 2014р. 11:15

Господарський суд Київської області задовольнив позов прокуратури про звільнення підприємством «Калина центр» 12 гектарів самовільно зайнятої земельної ділянки у лісі Переяслав-Хмельницького району, що до того ж підпорядкована Міністерству оборони.

«Встановлено, що вказане товариство неправомірно забудовує котеджами і сусідню земельну ділянку площею 12 га, яка вкрита лісом і згідно з договором передана в довгострокове тимчасове користування. Її вартість складає 32 мільйонів гривень. З огляду на викладене, Київським міжрайонним екологічним прокурором пред’явлено позов про розірвання зазначеного договору. Наразі справа перебуває в провадженні господарського суду Київської області», - йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

Окрім того, Дніпровською екологічною прокуратурою установлено, що ТОВ «Калина Центр» здійснює спроби узаконення забудови на вищезазначених земельних ділянках частина яких самовільно зайняті, а інша – використовується підприємством не за цільовим призначенням. Зокрема, за рішенням господарського суду визнано право власності підприємства на об’єкти нерухомого майна загальною площею 1800 квадратних метрів.

 

Теги: земля , Київ , гроші