Прокуратура воює за магазин екс-чиновника Азарова

Максим Опанасенко
11 червня 2014р. 12:24

Прокуратура Київської області оскаржила в Київському апеляційному господарському суді рішення Господарського суду Київської області, за яким за ТОВ "Солідарність-Плюс" було визнано право власності на будівлю магазину в Києві. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"Зокрема встановлено, що рішенням Господарського суду Київської області визнано за ТОВ "Солідарність-Плюс" право власності на приміщення магазину загальною площею 157 кв.м., що розташоване в м. Києві. З огляду на те, що суд визнав право власності на вказане нерухоме майно, яке побудоване без належним чином затвердженої проектної документації на будівництво та введення в експлуатацію, прокуратурою області це рішення оскаржено в Київському апеляційному господарському суді, який підтримав позицію прокуратури та скасував незаконне рішення першої інстанції" - йдеться в повідомленні.

Ми знайшли матеріали цієї справи. Мова йде про приміщення магазину на Оболонському проспекті, 14-е.

За даними "Інформаційно-ресурсного центру" в країні зареєстроване лише одне ТОВ з назвою "Солідарність-Плюс". Його співзасновниками є Сергій Позняков та Ігор Вільдман. Останній відомий як екс-депутат Київради, а з 2010-го - як заступник Міністра екології та природних ресурсів (звільнений екс-президентом Віктором Януковичем у 2012-му). Окремі ЗМІ приписують Вільдману також контроль над книжковим ринком "Петрівка".

Теги: Київ