Київський соццентр береться допомагати біженцям

Маша Землянська
11 червня 2014р. 17:01

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно долучається до допомоги сім’ям з Луганської та Донецької областей. Так, у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено інформаційно-координаційний пункт, який збирає дані про місця можливого тимчасового розміщення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

Спеціалісти Центру звертаються до всіх небайдужих киян з проханням долучитися до допомоги, надавши інформацію щодо адрес для можливого тимчасового розміщення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу. Звертатися з цього приводу необхідно за телефонами 458-27-68, 456-77-81 (з 09:00 до 18:00 понеділок-п’ятниця).

Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надають безкоштовні, за бажанням клієнта анонімні соціальні послуги  сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, де є  проблема дитячої бездоглядності, насильства, алко/наркозалежності, ВІЛ/СНІД, а також дітям та молоді з інвалідністю, випускникам інтернатних закладів. Крім того працівники Центру продовжують здійснювати соціальний супровід сімей переселенців з Криму та Севастополя, які проживають у пансіонатах «Салют», «Супутник», «Ластівка».

Теги: Київ