Прокуратура проти звільнення з тюрми Лозинського

Маша Землянська
12 червня 2014р. 10:17

Прокуратура Київської області внесла апеляційну скаргу на ухвалу Бориспільського міськрайонного суду про звільнення з під арешту Віктора Лозинського за станом здоров’я, який відбував термін за убивство.

"Прокуратура вважає таке рішення суду незаконним у зв’язку з тим, що у суді не доведено, що захворювання, зазначені у медичній документації відносно засудженого, становлять загрозу його життю та унеможливлюють подальше перебування у місцях позбавлення волі. Разом з тим, судом не було задоволено клопотання прокуратури про виклик в суд експертів, які б могли надати додаткові пояснення про стан здоров’я Лозинського та можливість його лікування в колонії. Крім того, прокуратура вважає, що виправна установа незаконно випустила засудженого, оскільки, державним обвинуваченням у визначені законом строки внесено апеляцію, а відтак ухвала суду не набрала чинності". - йдеться в повідомленні прокуратури Київщини.

Лозинського у 2011-му році засудили на 15 років за вбивсто Валерія Олійника, мешканця Кіровоградської області. Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозинському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

 

Теги: Київ