Міноборони закупило черевиків і постелей на 18 млн

Максим Опанасенко
12 червня 2014р. 10:56

Міністерство оборони України підписало низку договорів на придбання взуття й постільних наборів. Про це повідомляють "Наші гроші".

Загальна вартість угод - 17,99 мільйонів гривень. "Із вказаної суми 13,26 млн грн. витратять на 47,6 тис пар хромових черевиків з високими берцями по 276-280 грн./пару. З них 26,6 тисяч пар мають бути доставлені у Київ до кінця червня, решту 21 тисяча повинні до кінця липня привезти в Київ, Одесу й Хмельницький" - йдеться в повідомленні.

Черевики постачатиме ТОВ "Таланлегпром". За даними "Наших грошей", фірма належить Оксані та Андрію Лаврикам. Останній - син Миколи Лаврика, очільника Сумської та Чернігівської ОДА за часів президента Віктора Ющенка. "Фірма отримала підряд за неконкурентною процедурою "у одного учасника" у зв’язку з приведенням Збройних Сил у стан бойової готовності «Повна» та частковою мобілізацією, яка передбачає накопичення в непорушному запасі та мобілізаційному резерві ЗСУ окрім озброєння, військової техніки – також продовольства, речового та іншого майна" - пишуть "Наші гроші".

4,73 мільйонів гривень пішли на постіль. Поставити її мають до кінця червня у Київ, Одесу і Хмельницький. піде на постіль, яку до кінця червня мають доправити до Києва, Одеси й Хмельницького. 

Підряд розділено між трьома фірмами:

- 2,23 мільйонів гривень отримало ТОВ "Монітор" з Харкова.

- 2,16 мільйонів гривень отримало ПП "Ярослав" з Києва.

- 0,34 мільйони гривень отримало держпідприємство "Підприємство Чорноморської виправної колонії Управління державної пенітенціарної служби України в Одеській області".

За даними "Наших грошей" всі ціни відповідають ринковим, а також є меншими, ніж ті, за якими купують інші відомства: "Наприклад, Військова частина 1471 Державної прикордонної служби України у липні минулого рокукупувала наволочки по 28,20 грн., ковдри по 249,60 грн., простирадла по 67 грн. Тоді долар коштував 8 грн., а не 12 як зараз".

 

Теги: Київ , Міноборони , закупівлі