У Києві ремонтують дороги (адреси)

Маша Землянська
12 червня 2014р. 11:14

«Київавтодор» проводить ремонт доріг у трьох районах Києва.

На завершальному етапі роботи із заміни асфальту на вулиці Куренівській в Оболонському районі, які виконуються в рамках інвестиційного проекту.

Шляховики вже відремонтували 4,7 тисяч квадратних метрів проїжджої частини на ділянці від вулиці Єрмака до вулиці Богатирської та понад тисячу квадратних метрів тротуарного покриття. Наразі тривають роботи з перекладки електрокабелю та організації дорожнього руху. Також завершують ремонтувати тротуарну частину вулиці.

У Святошинському районі міста на замовлення КК «Київатодор» проводяться підготовчі роботи до капітального ремонту вулиці Стуса. Дорожники перевлаштовують бортовий камінь та фрезерують дорожнє покриття. Загалом планується відремонтувати 5,7 тисяч квадратних метрів проїжджої частини на ділянці від проспекту Академіка Палладіна до вулиці Біличанської та більше 1,5 тисяч квадратних метрів тротуарів. За сприятливих погодних умов роботи планується завершити у липні поточного року.

Крім того, у Печерському районі столиці розпочато капітальний ремонт бульвару Приймаченко. Так, на ділянці від бульвару Українки до вулиці Лумумби шляховики планують відремонтувати верхній шар дорожнього покриття загальною площею близько 7 тисяч квадратних метрів. Також буде капітально відремонтовано 4,5 тисяч квадратних метрів пішохідної частини, вирівняно та частково замінено бортовий камінь. У повному обсязі капітальний ремонт вулиці планують завершити в липні поточного року.

У «Київавтодорі» додають, що на всіх об’єктах капітального ремонту буде укомплектовано та виставлено на проектні відмітки зливоприймачі та оглядові колодязі.

Теги: Київ , дорога , гроші , авто