Як виглядає "дитяча мрія" співмешканки Януковича

Максим Опанасенко
12 червня 2014р. 12:20

Як виглядає "дитяча мрія" співмешканки Януковича

Тиждень тому служба у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації підписала угоду на 1 199 373 гривень - з ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Славутич".

За ці гроші табір надасть 391 путівку для відпочинку дітей. 

"Славутич", що знаходиться у Циблях (Переяслав-Хмельницький район) - не дуже просте місце. Точніше, зовсім не просте.

Його власником є Всеукраїнський благодійний фонд "Дорога майбутнього". Він належить Любові Полєжай - співмешканці (цивільній дружині) екс-президента Віктора Януковича.

Сотні документів, що стосуються ремонту, облаштування і будівництва цього табору журналісти знайшли серед інших, втоплених у Межигір'ї документів ще в лютому.

Першу зміну реконструйований заклад прийняв у 2011-му - в розпал президентства Януковича. Тоді ж "Славутич" почав вигравати державні тендери - загалом (до теперішньої) - на 11,26 мільйонів гривень.


 

Нам стало цікаво - як виглядає "дитяча мрія" співмешканки Януковича. Тому ми виїхали в Циблі.

Адміністрація "Славутича"... пустила нас до себе. І навіть провела екскурсію, не заперечуючи в процесі розмови зв'язків з жінкою екс-президента. Виявилося, що Фонд Полєжай працює досі і продовжує фінансувати "Славутич".

Ось все те, що досі ми бачили лише у втоплених людьми екс-президента документах Межигір'я. Висновки нехай кожен для себе зробить сам - за бажання. Нам же видалося, що "Славутич" - дуже недешеве хоббі жінки, якій вдалося "вирватися нагору" і опинитися поруч з "господарем Межигір'я". Підтвердженням цьому може бути і другий об'єкт Полєжай - елітний салон краси "Крістал Спа" на мальовничій Оболонській набережній.


 


 Територію охороняє щонайменше два пости - на в'їзді і безпосередньо на вході.

Власний зоопарк, соляна кімната, басейн, елітне футбольне поле - все тут виглядає дорого
Бібліотека - на кілька порядків вища за стандартну шкільну

Більше інформації про те - скільки тут що коштує, чиїми силами і грошима зводилося і завозилося - можна знайти в архівах знайдених журналістами документів - на сайті http://yanukovychleaks.org/

 

Теги: Славутич , Янукович , Київ , Полєжай , гроші , діти , табір , тендери , відпочинок