Розв'язку на Поштовій обіцяють до Дня Незалежності

Маша Землянська
12 червня 2014р. 15:40

До Дня Незалежності киянам обіцяють здати першу чергу реконструкції Поштової площі. Зокрема, планується завершити будівництво транспортної розв’язки та виконати роботи з благоустрою набережної Дніпра. Про це повідомили у КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд».

"Дорожники завершать прокладання інженерних мереж, здійснять укладку верхнього шару асфальтобетону, облаштують роздільну смугу на вулиці Набережно-Хрещатицькій, завершать фарбування тунелю, а також облаштування підсвітки й декоративного освітлення, нанесуть розмітку на Набережному шосе, вулицях Набережно-Хрещатицькій, Боричів тік, Володимирській. Крім того, буде завершено благоустрій набережної від церкви св. Миколая до колони Магдебурзького права. Наразі роботи на Поштовій площі тривають. Зараз там виконуються роботи з торкретування колон тунелю, укладання побутового каменю підпірних стін. Також розпочалися підготовчі роботи для укладання верхнього шару асфальтобетону, замовлено шумопоглинаючі панелі для тунелю, продовжуються роботи з облаштування декоративного освітлення". - йдеться в повідомленні.

26-го березня 2013-го року, Київська міська державна адміністрація віддала частину Поштової площі, яка, між іншим, входить в перелік пам'яток архітектури, під будівництво торгівельного центру. Формальне пояснення чиновників - брак грошей, тому щоб завершити ремонт дороги вирішили залучити інвестора. "Свідомо" провело розслідування і з'ясувало, що конкурс на "інвестиції в Поштову", виграла фірма на чолі з Мариною Ткаченко ТОВ «Хенсфорд-Україна». Вона, в свою чергу, заснована на початку 2013 року однойменною британською компанією – «Хенсфорд Імпекс ЛЛП». Коріння останньої привели нас до керівника Державного управління справами Андрія Кравця. 

Теги: Київ , дорога , гроші