У суботу киянам пропонують дізнатися групу крові

Маша Землянська
13 червня 2014р. 12:03

У суботу киянам пропонують дізнатися групу крові

У суботу, 14 червня у Всесвітній день донора крові з 16:00 до 19:00 біля арки Дружби народів Київський міський центр крові і Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація молодих донорів України» проведуть акцію «Краплина життя – це я». Під час заходу усі охочі зможуть визначити свою групу крові, а також залишити свої дані для бази даних донорів України.

"У світі щодня помирають 800 жінок від ускладнень вагітності та пологів. Майже всі ці випадки відбуваються в країнах, що розвиваються. Масивна кровотеча під час пологів є головною причиною материнської смертності, захворюваності та інвалідності, проте забезпечення доступу до безпечних запасів крові, проведення переливань крові і досі залишаються головними проблемами в багатьох країнах світу", - йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Керівник столичного Центру здоров'я Отто Стойка наголосив, що у Києві випадки материнської смерті в пологах за рік поодинокі. Завдяки донорам крові пологодопоміжні заклади повністю забезпечені цільною донорською кров’ю та її продуктами.

Теги: Київ , кров