Список зниклих з Майдану скоротився на 5 людей

Надія Другова
12 червня 2014р. 19:44

Список зниклих з Майдану скоротився на 5 людей

Станом на 12-е червня 2014-го волонтери пошукових ініціатив дізналися: знайдено 5 людей!

1. Андрешків Ігор Богданович. с. Буковина, Жидачівський р-н, Львівська обл. Зник 21 лютого під час бойових подій на Майдані. Волонтери дізналися, що Ігор повернувся до рідного села і зараз з ним все гаразд.

2. Ульяновський Ростислав Зорянович. с. Нижанковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл. Весь час перебував в Самообороні. 18 лютого зв'язок із Ростиславом зник. Пошуковим групам повідомили, що Ульяновський повернувся до села 27 лютого. Причину зникнення невідомо.

3. Дмитрюк Геннадій Володимирович. м. Барвінкове, Харківська обл. Зник 18 лютого на мітингу біля Верховної Ради. Департаменту карного розшуку вдалося розшукати Гену. Той повідомив, що дійсно їздив на Євромайдан, та безвісти не зникав. Зараз знаходиться за місцем проживання.

Є і погана і моментами трохи дивна новина...

Справа в тім, що подружжя Ядловської Надії  та  Крутого Леонтія із Хмельницька, яке зникло ще 14 лютого, до цих пір не знайдено. Але відомо, що їх вже немає в живих. Їх авто якимось чином виявили у Криму. Тіл подружжя не знайшли, але в червні за підозрою скоєння страшного злочину затримано вбивць...Донька наразі не може нічого коментувати. Та що тут говорити, коли дівчину спіткало страшне горе - втрата найрідніших людей...

 

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", "Євромайдан: затримані та зниклі", ініціативі "Воля", групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану, Пошуковій ініціативі Майдану та Департаменту карного розшуку за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива! 

Теги: зниклі активісти , пошуки , революція , Майдан , Київ