Кличко також хоче прибрати МАФи з Києва

Максим Опанасенко
13 червня 2014р. 10:40

Слідом за очільником КМДА у пост-революційний період Володимиром Бондаренком, новий мер Києва Віталій Кличко також хоче зайнятися прибиранням МАФів з міста. Про це повідомляє прес-служба Київради.

"Потрібно систематизувати роботу МАФів, і всі незаконні кіоски, які стоять з порушенням правил, ми повинні прибрати. Тільки я підійшов – всі МАФи на Лук'янівці зачинилися. Вони стоять незаконно. У "документах", які вони мені надали, спливли всі можливі терміни. Деякі з цих паперів датовані 2006 роком, деякі 2009 роком. Боротьба з незаконною торгівлею – це відповідальність не тільки міської влади. Це відповідальність і всіх тих, хто працює на ринках, хто їх очолює" - заявив Кличко.

"Побороти" МАФи мер хоче соціальними місцями для торгівців на ринках і ентузіазмом директорів цих самих ринків. "Ви з міліцією працюєте, знаєте, хто в районі відповідає за це. Зверніться до міліції, щоб хаотичної торгівлі не було ні біля ринку, ні біля зупинок, ні біля входів-виходів з метро. Як тільки знову виникає стихійна торгівля, на яку ви не маєте можливості впливати, – одразу дайте сигнал мерії. Ми викликаємо силові структури, відповідальні за порядок в цьому районі і на ринку. І вони відповідають. Якщо вони не виконують свої безпосередні обов’язки, то будуть позбуватися робочих місць і туди приходитимуть люди, які готові працювати за правилами, а не збирати данину з незаконних торговців" - звернувся Кличко до керівників ринків.

Разом з цим, новообраний мер жаліється на відсутність впливу київської влади. "Ми не можемо провести жодного призначення у виконавчу владу для вирішення проблем киян, адже за роботу в кожному напрямку, над конкретним питанням, повинні бути відповідальні" - каже він.

Нагадаємо, що обіцяна навесні Бондаренком війна з МАФами не принесла очікуваних результатів. Один з об'єктів, котрим пишався очільник КМДА - сквер біля метро "Золоті Ворота" - знову "обріс" кіосками і магазинчиками.