КУПР: Активісти взяли в облогу прокуратуру Києва

Максим Опанасенко
13 червня 2014р. 10:54

Кількасот активістів Майдану взяли в облогу прокуратуру Києва. Про це повідомляє прес-служба "Коаліції учасників Помаранчевої революції".

"Перед входом до прокуратури міста невдоволені активісти вступили в жорстку перепалку з представниками прокуратури та міліціонерами на вході. Одному з представників міліції (майору) зірвали у сутичці пагони. Вхід у будівлю міської прокуратури був зачинений вже заздалегідь. Деякі з активістів роблять спробу силоміць вибити двері у прокуратуру. Вздовж дороги неподалік від прокуратури стоять кілька автобусів з працівниками міліції. (Прокуратура грунтовно підійшла до питання своєї безпеки та захисту свого чільника від вимог Майдану). Ситуація стабільно напружена, обурення та рішуча налаштованість активістів не вщухає" - йдеться в повідомленні.

Звільнити київського прокурора Миколу Герасимюка активісти вимагають через нібито його приченість "до репресивних механізмів режиму Януковича".

Нагадаємо, у четвер близько сотні активістів Самооборони Майдану приходили до будівлі Державної прикордонної служби з вимогою звільнення її очільника Миколи Литвина - через регулярні прориви українського кордону з боку Російської Федерації.