Київські кладовища "напорушували" на 7 мільйонів

Максим Опанасенко
13 червня 2014р. 11:15

Державна фінансова інспекція провела ревізію підприємства "Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування". Про це повідомляє прес-служба ДФІ.

Тут виявили низку порушень, що призвели до втрати 7,3 мільйонів гривень.

"Зокрема, під час інвентаризації 11 кладовищ фахівці встановили нестачу матеріальних цінностей майже на 4,2 млн грн, у т.ч. майже на 2,6 млн грн – по Лісовому, на 1,2  млн грн – по Міському, майже на 192 тис. грн – по Байковому, на понад 117 тис. грн – по Биківнянському і на 75 тис. грн – по Північному кладовищах" - йдеться в повідомленні.

Ще керівництво комбінату прийняло від суб’єкта господарювання ритуальні товари за договором комісії для продажу через власну торгівельну мережу і перерахувало сторонам договору майже 3,2 мільйони гривень. При цьому товари не реалізовувалися, а у повному обсязі були повернуті власникові.

"Також підприємство зайво витратило понад 39тис. грн на оплату вимушених прогулів незаконно звільнених працівників і втратило 38тис. грн через те, що не вжило заходів для повернення наданих працівникам позик. Окрім того, посадові особи комбінату зайво списували пальне, витрачали кошти підприємства на оплату послуг, спожитих сторонніми суб’єктами господарювання, проводили розрахунки за виконані проектні та ремонтні роботи за завищеною вартістю" - кажуть в ДФІ.

Матеріали ревізії вже передали до київської прокуратури.