Ректора НУБіП звільнили - призначили екс-міністра

Максим Опанасенко
13 червня 2014р. 11:48

Міністерство освіти і науки звільнило ректора Національного університету біоресурсів і природокористування Дмитра Мельничука. Про це повідомляє прес-служба НУБіП.

Його місце в ректорському кріслі поки що тимчасово зайняв Станіслав Ніколаєнко - його Кабмін призначив виконуючим обов'язки керівника вишу. У 2005-2007 роках Ніколаєнко був міністром освіти.

На початку червня НУБіП вирішив віддати у комунальну власність міста Буча 120 гектарів землі свого відокремленого підрозділу - "Навчально-дослідного господарства "Ворзель", що знаходяться на території Бучі. Особливістю рішення було те, що прохання бучанської влади про передачу ділянки і ухвалення цього питання на рівні університету відбулися в один день.

Варто нагадати про нещодавну історію з бучанською землею - також біля міського парку. У квітні журналісти "СТБ" з'ясували, що 15 гектарів лісу тут розділили між 50 людьми, які нібито чекали в черзі й хотіли скористатись своїм правом - отримати землю. Далі ділянки були викуплені єдиним власником. Пошук вивів журналістів на нардепа-комуніста Ігоря Калетніка. Тут вже поставили багатометровий паркан - ледь не прямо на території міського парку.

 

 

 

Теги: НУБіП , Київ