ГПУ завело ще одну справу на Захарченка і Ко

Максим Опанасенко
14 червня 2014р. 15:13

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за фактом організації колишнім міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком та заступником міністра – керівником апарату МВС Сергієм Лекарем незаконних поставок з Росії небезпечних для життя спецзасобів. Вони, за твердженням ГПУ, використовувались під час подій на Майдані у Києві 18-20 лютого. 

 "За наслідками перевірок два дні тому порушено кримінальне провадження за фактом перевищення влади та службових повноважень колишніми високопосадовцями МВС, які організували незаконну поставку з Росії спеціальних засобів, що використовувались підрозділами МВС під час подій на Майдані 18-20 лютого" - йдеться в повідомленні.

Мова йде про гранати із застосуванням хімічних і вибухових речовин. Вони не мали офіційних дозволів Уряду і не мали б використовуватися проти мітингувальників.

Разом з цим, кримінальне провадження відкрито і стосовно посадовців Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Києві та Київській області. Вони перешкоджали проведенню акцій протесту у центрі Києва - і усіма можливими засобами сприяли учасникам "Антимайдану", які перебували у Маріїнському парку.