За "атаку" посольства Росії затримали 3 людей

Маша Землянська
15 червня 2014р. 17:09

Трьох учасників акції під стінами посольства Росії затримано. У міліції їхні дії кваліфіковані як хуліганство. У чоловіків вилучено ємності з рідиною із різким запахом, якінаправлено на експертизу.

"Відбувалася акція протесту проти агресивної політики Кремля та російської підтримки дій терористів та сепаратистів, які призводять до загибелі українських громадян та військовослужбовців. У ній брали участьблизько 30 осіб. Того ж дня о 16.34 до чергової частини Солом’янського районногоуправління внутрішніх справ надійшло повідомлення про те, що мітингуючіобкидали будівлю посольства яйцями із зеленкою.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група районного управління узв’язку із фактом грубого порушення громадського порядку. Кількістьмітингувальників зросла до 500 осіб.

Згодом група невстановлених осіб почали підбурювати натовп і кидати бруківку, пошкодивши фасад, вікна будівлі та майно посольства РФ.

На місце події прибули додаткові сили правоохоронців для допомоги уприпиненні правопорушень.

Правоохоронними органами вживалися всі заходи для забезпечення безпеки перехожих громадян, а також учасників акції та працівників посольства.

Працівниками міліції затримано та доставлено до Солом’янського районного управління трьох найактивніших учасників подій, які у своїх діях вийшли за рамки мирної акції. В одного з них виявили та вилучили скляну пляшкукоричневого кольору з рідиною з різким запахом, а в другого – каністру зподібною рідиною. Вилучене направлено на експертизу", - йдеться в повідомленні міліції.

Слідство триває.

Теги: міліція , Київ