ГПУ воює за квадратні метри Міноборони у Києві

Максим Опанасенко
16 червня 2014р. 10:25

Вищий господарський суд і Генпрокуратура витребували з володіння приватної компанії 1047 квадратних метрів державного підприємства Міноборони "Укрконверс" на Мельникова, 81. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Вартість майна - 2,8 мільйонів гривень. "Як повідомив старший прокурор відділу Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Тарас Кривоклуб за результатом розгляду скарги прокуратури суд касаційної інстанції скасував незаконну постанову Київського апеляційного господарського суду та залишив в силі рішення суду першої інстанції. Вказаними рішенням позов прокуратури задоволено у повному обсязі" - йдеться в повідомленні.

Ми знайшли матеріали цієї справи. Виявилося, що у 2005-му "Укрконверс" підписав з ТОВ "Нафта-Трейд" мирову угоду, за якою ТОВ зобов'язалося погасити кредиторську заборгованість держпідприємства, а те, в свою чергу, погодилося передати нерухомість.

ТОВ "Нафта-Трейд" у 2006-му передало будівлю на Мельникова ТОВ "Вікор-Найт"18 березня 2008 року між  "Вікор-Найт" та Акціонерним банком "Київська Русь" був укладений договір іпотеки, і було зареєстровано право власності на спірні нежитлові приміщення за Акціонерним банком "Київська Русь".