HeadHunter: Як зробити резюме успішним

Маша Землянська
16 червня 2014р. 10:54

Щоб знайти хороше місце в теперішніх умовах «важкого» ринку праці, важлива не лише кваліфікація працівника, але і його «упаковка» — зовнішній вигляд, резюме, рекомендації. Особливо важливе резюме — саме воно створює в майбутнього роботодавця перше враження про кандидата. Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна з’ясовував, чого ж не повинно бути в резюме пошукача.

Резюме повинно створювати якомога краще враження. Іншими словами, до написання резюме слід підходити так само ретельно, як і до вибору одягу для співбесіди. Навіть якщо ви — слюсар-монтажник вищого класу, в описі ваших навичок і досвіду роботи не повинно бути жодної граматичної або синтаксичної помилки. Найкращий спосіб уникнути їх — перечитати резюме перед відправкою роботодавцю.


 

У резюме обов'язково повинні бути вказані: приклади найбільш видатних досягнень кандидата, його фото, інформація про володіння мовами, приклади найбільш успішних проектів та контакти тих, хто може його порекомендувати.

Більше за все рекрутерів дратують граматичні помилки. 87% менеджерів із персоналу дуже негативно оцінюють наявність граматичних помилок у резюме, а це значно знижує шанси пошукача добитись бажаної посади. Байдужий до граматики лише один із десяти рекрутерів.

На другому місці — помилки в датах, цифрах, номерах телефонів. На це негативно реагують три чверті опитаних нами HR-ів. У жодному разі пошукачам не варто вказувати в резюме конфіденційну інформацію про попереднє місце роботи. Це не тільки може зашкодити колишньому роботодавцю, але й справляє погане враження на майбутнього наймача.

Не варто також використовувати стандартні фрази, які можна знайти в шаблонних резюме на різноманітних інформаційних ресурсах. Резюме, що містить банальне «креативний, активний, командний гравець», точно не сподобається кожному третьому HR-спеціалісту.

 

Теги: Київ , робота , гроші