Співоче поле і Аскольдову могилу лишать без світла

Маша Землянська
16 червня 2014р. 12:35

«Київенерго» попереджає про відключення освітлення на дорогах Києва. А все через заборгованість комунального підприємства «Київміськсвітло» за спожиту електроенергію. наразі сума сягнула понад 38,3 мільйони гривень. Зокрема, мова йде про відключення освітлення історичних пам’яток міста - пам’ятника князю Володимиру Великому та Аскольдової могили, популярного серед киян місця відпочинку - Співочого поля.

"16 червня 2014 року заплановано відключити від електропостачання об’єкти вуличного освітлення у Печерському, Голосіївському та Шевченківському районах Києва по вулицям Чорногорська та Мічуріна, провулкам Тимирязівський та Панфіловців, території навколо універмагу «Україна».

Відключення об’єктів, які забезпечують вуличне освітлення міста, може нести небезпеку для мешканців та гостей столиці, тому Київенерго публічно закликало керівництво КП «Київміськсвітло» негайно сплатити заборгованість за спожиту електроенергію та відновити поточні розрахунки. Але, не зважаючи на численні офіційні звернення та попередження про відключення, зі сторони керівництва «Київміськсвітло» ніяких заходів щодо погашення заборгованості вжито не було". - повідомляє «Київенерго»

Компанія у зв’язку із критичною заборгованістю 11-12 червня 2014 року відключило об’єкти КП «Київміськсвітло», які забезпечують вуличне освітлення по вул. Космонавта Комарова у Солом’янському районі, вулицям Симиренка, Якуба Колоса, Кільцевій дорозі у Святошинському районі, вулиці Леніна та проспекті Григоренка у Дарницькому районі, вулиці Закревського у Деснянському районі, вулиці Мате Залки у Оболонському районі столиці.