Соцстрах віддав 17 млн орбіті екс-регіонала

Максим Опанасенко
17 червня 2014р. 10:55

Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань підписав низку договорів на придбання путівок. Про це повідомляють "Наші гроші".

Загальна вартість угод - 46,66 мільйонів гривень. 

"Найбільше замовлення на 16,53 млн грн. отримало ТОВ "Санаторій Арктика" (Бердянськ). Йдеться про санаторно-курортні послуги для осіб із захворюваннямисистеми кровообігу, кістково-м’язевої системи, нервової системи, органів дихання і ендокринної системи" - йдеться в повідомленні. Засновниками санаторію є Світлана Варбанська, Михайло Какушадзе, Ангеліна Ситник, Світлана Векленко, Олексій Холод і ПрАТ "КУА "Славутич-Інвест". В тендерній документації "Санаторій Арктика" вказав номер телефону (06153) 6-06-24. Ним, за даними "Наших грошей", також користується ПП "Курорти Приазов’я". Останнім раніше володів народний депутат Олександр Пономарьов, котрий пройшов в Раду по мажоритарці, був членом Партії реніонів, а зараз є позафракційним. Нині фірма оформлена на брата нардепа Валерія Пономарьова, Олену Добичу і Дмитра Вокала.

"Також 4,05 млн грн. отримає ЗАТ "Трускавецькурорт", що належить "ПолiIнвестГрупп". Засновниками цієї фірми є Наталія Олександрівна Борисенко (людина з таким ПІБ відома як працівник Горлівської дирекції Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності), Олександра Юхимівна Кулик, британська фірма "ДВ корпорейшн лімітид (DV corporation limited)" та кіпрську компанію "Максімалема Лімітед". Британська фірма була зареєстрована кіпрською компанією "Вінокс інвестментс лімітед" (Vinox Investments Limited), що у свою чергу була заснована головою "Укртрансгазу" Сергієм Винокуровим, соратником віце-прем’єра Юрія Бойко. "Максімалема Лімітед" має тих же номінальних власників, що і компанія якій належить "Гостинний двір" у Києві" - пише видання.

4,49 мільйонів гривень отримало ТОВ "Багатопрофільний санаторій "Сартус" з Одеси.

3,45 мільйонів гривень отримав "Санаторій "Східницькі Карпати" ГО інвалідів "Прометей".

1,87 мільйонів гривень отримало дочірнє підприємство "Чабанка": "Підприємство через ланцюжок фірм належить Віктору Гайдучику, котрий відомий як заступник голови Одеського обласного союзу ветеранів Афганістану і екс-депутат Одеської міськради" - пишуть "Наші гроші".

Ще 4 мільйони "підуть" до державного підприємства "Південь-Курорт-Сервіс" на базі санаторію "Орізонт".

.

Теги: тендери , гроші , путівки , Київ