Геращенко відповідатиме за "мирний план" на Сході

Максим Опанасенко
17 червня 2014р. 11:11

Президент Петро Порошенко призначив нардепа від УДАРу Ірину Геращенко своїм уповноваженим з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях. Про це йдеться в указі президента.

"Визначити основним завданням Уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях (далі - Уповноважений Президента України) представлення позиції Президента України з питань деескалації напруги, досягнення громадянської злагоди, забезпечення безпеки громадян та недопущення посягань на здоров'я і життя мирного населення в Донецькій та Луганській областях, припинення посягань на суверенітет і територіальну цілісність України та впровадження мирного плану Президента України щодо врегулювання ситуації на сході України" - йдеться в указі.

Геращенко відтепер має організовувати консультації, круглі столи і наради щодо мирного врегулювання ситуації, отримує право запитувати у президентських служб і органів усю потрібну інформацію, користуватися інформаційними базами даних Адміністрації президента і залучати окремих фахівців для досягнення цілі.

Займатися цим нардеп буде на громадських засадах.

 

 

Теги: Київ , Геращенко , УДАР , порошенко