Кличко хоче розібратись з дорогими ліками Фармації

Маша Землянська
17 червня 2014р. 11:27

Мер Києва Віталій Кличко доручив провести розслідування щодо вартості ліків і медичних препаратів у комунальних аптеках КП «Фармація».  Про це повідомляє прес-служба Київміськадміністрації.

«Я хочу продемонструвати: вчора були придбані ліки в аптеках, які знаходяться в сусідніх будинках – одна з них комунальна, інша – комерційна. Ось чеки, і ціна на одні і ті ж ліки. І в комерційній аптеці ціна на 15% нижче, хоча комунальні аптеки не мають такого фінансового навантаження як орендна плата! Тому я доручаю провести розслідування, чому в комунальних аптеках КП «Фармація» однаковий набір медикаментів коштує на 15 відсотків дорожче, ніж в комерційних аптеках», – наголосив Віталій Кличко.

До речі, Кличко не перший, хто хотів боротись з дорогими ліками Фармації. Олександр Попов також доручав перевірити Фармацію та розібратися з завищеними цінами. Але ситуація не змінилась. "Свідомо" провело власний експеримент. Ми спробували перевірити чи справді купувати ліки в комунальній аптеці «Фармація» вигідно. Для експерименту обрали перелік найпростіших і найнеобхідныших ліків влітку. Список склався з чотирьох позицій: Гепаринова мазь від синців та порізів, Нокспрей від закладеного носу, Смекта від зіпсованих спекою продуктів та брудної води та Валідол від болю в грудях. За наш перелік ліків у «Фармації» ми віддали 72 гривні 35 копійок (якби ми мали посвідчення, то зі знижкою у 3 гривні 61 копійку заплатили б - 68,73). натомість ті самі ліки в інших аптеках обійшлись нам у суму менше 60-ти гривень.

 

Теги: Київ , ліки , аптека , гроші