Студенти сходу і Криму можуть поміняти диплом

Максим Опанасенко
17 червня 2014р. 12:49

Студенти, що закінчили виш на тимчасово окупованій території і хочуть отримати диплом державного зразка, можуть зробити це у Херсонській чи Миколаївській областях. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

"Міністерство освіті и науки за заявою випускника визначає ВНЗ I-IV рівнів акредитації, розташований у Херсонській або Миколаївській області, який забезпечить замовлення і видачу документа про вищу освіту та додатка до нього. В обов’язковому порядку випускник додає до заяви копію документа, що посвідчує особу, а також залікову книжку або академічну довідку. У разі відсутності у випускника залікової книжки або академічної довідки інформація про навчання (курс, рік навчання, напрям підготовки (спеціальність), успішність) перевіряється в Єдиній державній електронній базі з питань освіти" - йдеться в повідомленні.

Так само можна отримати й дублікат українського диплома: "У виправленому документі про вищу освіту державного зразка та додатку до нього або дублікаті документа про вищу освіту державного зразка та додатка до нього відтворюються найменування, яке мав вищий навчальний заклад, розташований на тимчасово окупованій території України, на дату закінчення його випускником, а також печатка, посада, підпис, прізвище та ініціали керівника, вищого навчального закладу, який здійснив замовлення".

 

Теги: Київ , Міносвіти , дипломи , студенти , ВНЗ