Меліхова: УДАР "монополізував" Київраду

Маша Землянська
17 червня 2014р. 17:28

Провладна у Київраді партія «УДАР» не дала можливість депутатам від інших політичних сил очолити хоча б одну з ключових комісій новообраної Київради: ні комісію з питань регламенту, ні комісію з питань бюджету, ні комісію з питань власності, ні комісію з питань земельних відносин. Про це заявляє депутатка Київради від «Батьківщина», член робочої групи з підготовки пропозицій щодо формування постійних комісій Київської міської ради VII скликання Тетяна Меліхова.

«Робоча група обговорила кандидатури на посади голів, заступників і секретарів комісій. Від фракції «Батьківщина» на посаду голови комісії Київради з питань культури та туризму претендує відомий київський активіст Ігор Луценко. Остаточно кандидатури обиратимуть шляхом голосування на засіданні Київради, яке відбудеться 19 червня», - цитують Меліхову у її прес-службі.

За її інформацією, наразі розподіл посад, який обговорює робоча група, виглядає таким чином: комісію з питань законності правопорядку та боротьби з корупцією пропонують очолити представнику Радикальної партії Олега Ляшка, комісію з питань екологічної політики – ВО «Свобода», комісію з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків – самовисуванець; комісію з питань освіти, науки та інноваційної політики – «Об’єднання Самопоміч»; комісію з питань культури та туризму – ВО «Батьківщина».

Теги: Київ , Київрада