Голову Люстраційного комітету викликає міліція

Маша Землянська
18 червня 2014р. 10:23

Голова Люстраційної комісії Єгор Соболєв отримав листа від міліції. До відділку його запрощують через історію зі зривом засідання Верховного суду.

"Держава нарешті оцінила мої зусилля в очищенні судів. Старший слідчий з особливо важливих справ київської міліції Плюшкін прислав мені мейл: "Прошу прибути для проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні за фактами погрози суддям Верховного суду та захоплення будівлі Верховного суду".

Я так розумію, йдеться про квітневу зустріч з нами смотрящіх за судовою системою від Віктора Януковича. Тоді в них вистачило нахабства зібратися на так званий "з'їзд суддів" з метою перепризначити себе на посади. Ми їх переконали розійтся, а потім звільнили законом. Ще тодішній голова АП Сергій Пашинський пообіцяв мені кримінальну справу і порадив шукати адвоката. 

Що тут скажеш? Молодець, дотримав слово.

Але, старший слідчий Плюшкін, я не бачу сенсу "прибути" до Вас. Хочете - вручайте мені повістку в установленому законом порядку. А краще займіться справді особливо важливими справами", - пише на своїй сторінці у Facebook Єгор Соболєв.

До речі, саме за підтримки Люстраційного комітету, з третьої спроби судді Вищого адміністративного суду таки обрали голову. Ним став Олександер Нечитайло.

Теги: міліція , Київ