Київенерго розказало про ціни на гарячу воду

Маша Землянська
18 червня 2014р. 15:56

Київенерго розказало про ціни на гарячу воду

Національна комісія з державного регулювання у сфері комунальних послуг встановила з 1-го липня «Київенерго» тарифи на гарячу воду та на послуги з централізованого опалення для населення.

"Зокрема, тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води з 1 липня 2014 року встановлені на рівні 25,10 гривень за кубічний метр за умови підключення сушки для рушників до системи гарячого водопостачання та на рівні 23,48 гривні кубічний метр за відсутності рушникосушників. Тариф з централізованого опалення для абонентів житлових будинків, які обслуговує «Київенерго», встановлений на рівні 375,30 гривень за  Гкал (гигакалорії) при наявності будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії та на рівні 9,22 гривні за квадратний метр за місяць протягом опалювального періоду при відсутності будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії", - йдеться в повідомленні «Київенерго».

Там також наголошують: тариф на послуги з централізованого опалення встановлений Комісією є сезонним та діє в опалювальний період.

Фото з сайту Під прицілом