Завгосп Януковича повернувся до України

Максим Опанасенко
19 червня 2014р. 12:23

Екс-очільник Державного управління справами, відомий як "завгосп Януковича", Андрій Кравець повернувся до України. Про це повідомив журналіст "Української правди" Сергій Лещенко.


Кравець втік з країни у лютому - в той же час, коли державний кордон перетнув і екс-президент Віктор Янукович. За інформацією Лещенка, Кравець заперечує факт свого розшуку правоохоронцями.

Колишній очільник ДУС відзначився на своїй посаді коштовними держзакупівлями для Януковича (наприклад, оренда літака і легендарного гвинтокрила). Не меншої уваги заслуговує і його дружина - Марина Пелих, очільниця ряду приватних фірм (ТОВ "Київ Арт", ТОВ "Енерго сім" тощо), котрі протягом останніх кількох років отримали в Києві близько 10 земельних ділянок і будівель в елітних частинах міста - на Хрещатику, у Пасажі, на Поштовій площі, Круглоуніверситетській, біля Південного вокзалу. Останній об'єкт - півгектара на Оболоні, біля ТЦ "Dream Town", де фірма Пелих в якості інвестора повинна зводити багаторівневий паркінг. 

В одному з офісів дружини Кравця - у Броварах, на Кірова, свого часу "прописалася" ціла череда фірм, пов'язаних з будівництвом резиденції Януковича у Межигір'ї. Зокрема, це "Дом Лесника" (володіє мисливським угіддям Януковича у Сухолуччі) і "СПС-груп", котра постачала у Межигір'я коштовні меблі.

Фото - Сергій Лещенко

Теги: Київ , Пелих , Кравець