Міліція кличе свідків кривдження дідуся

Маша Землянська
19 червня 2014р. 12:56

Міліція шукає свідків замаху на грабіж дідуся, що злодій планував зробити на проспекті Маяковського. Щоправда інцидент трапився давно – 24-го січня близько 17:15.

«33-річний киянин намагався відібрати гроші у жителя Троєщини 1936 року народження. Пенсіонер зупинився біля виходу з супермаркету «ЕКО» і перевірив наявність грошей у внутрішній кишені куртки, чим звернув на себе увагу підозрюваного. Чоловік дочекався, поки дідусь вийшов з магазину, і вже на вулиці напав на потерпілого. Завдяки небайдужості перехожих, підозрюваному так і не вдалося здійснити свій злочинний намір. Громадяни затримали нападника та одразу викликали міліцію. Однак своїх даних, контактів правоохоронцям не залишили та показів слідчому не надали». – йдеться в повідомленні міліції.

Наразі триває кримінальне провадження. Проте, розслідування ускладнене відсутністю показів свідків кримінального правопорушення. Тому у міліції просять: якщо Ви були свідками вказаної події, звернутися до Деснянського районного управління міліції в Києві особисто чи телефоном за номером 546-70-37.