Мінмолодьспорт збирає військовим м’ячі та гантелі

Маша Землянська
19 червня 2014р. 13:59

Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, який у рамках урядового відрядження у складі Групи Міжвідомчого координаційного штабу перебуває на Сході країни, заявляє про ініціативу збору спортивного знаряддя для військових, які зараз служать в зоні АТО.

«Упродовж двох днів ми зустрічаємося із хлопцями, які проходять службу на базах в Харківській і Донецькій областях. На кожній базі нас просили про спортивне знаряддя — м’ячі, волейбольну сітку, боксерські рукавички, ракетки для настільного тенісу, гантелі, спортивну форму», - зазначив Міністр. За його словами, перші списки від військовіх уже передані до Міністерства, де почалася робота по збору інвентаря для передачі в зону АТО. «Виконати ці побажання наших хлопців цілком реально. Це підніме їх бойовий дух, надасть упевненості, що в них вірить і за них переживає весь український народ. Міністерство готове взятися за цю роботу і разом з федераціями видів спорту привезти хлопцям знаряддя», - наголосив Дмитро Булатов.

Усі бажаючі долучитися до ініціативи можуть дізнатися про потреби військових за телефонами гарячої лінії Міністерства молоді та спорту 289-01-59 та за електронною поштою g.liniya@msms.gov.ua.

 

Теги: Київ