Бондаренко просить відкликати київський батальйон

Максим Опанасенко
20 червня 2014р. 9:46

Очільник КМДА Володимир Бондаренко звернувся до міністра оборони і Генштабу Збройних Сил з проханням відкликати 12-й батальйон територіальної оборони Києва. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Батальйон, за словами Бондаренка, має бути доукомплектований та повністю екіпірований. 

Зробити це Бондаренка змусили кияни, зокрема - родичі військовослужбовців, що прийшли у четвер на засідання Київради і, взявши керівника КМДА "в кільце", скаржилися на відсутність нормальної екіпіровки у бійців. "Володимир Бондаренко поінформував, що, за словами рідних та військовослужбовців, під час перебування в зоні АТО підрозділ не було доукомплектовано необхідною кількістю засобів захисту, зв’язку та озброєння тощо, що викликає соціальну напругу у військовому колективі та серед рідних. Очільник КМДА нагадав: батальйон було сформовано у відповідності до нормативних документів та розпоряджень Міністерства оборони України. Особовий склад батальйону складається виключно із військовозобов’язаних мешканців столиці. Він є бойовою одиницею прямого підпорядкування зазначеному міністерству" - йдеться в повідомленні.

Також Володимир Бондаренко поскаржився на те, що батальйон було сформовано для охорони столичних стратегічних об'єктів і не отримував належного фінансування. А рішення про передислокацію батальйону в зону АТО нібито було прийнято Мінобороною без узгодження з містом.

Цікаво, що раніше Бондаренко заявляв про те, що київський батальйон чудово оснащений і має все необхідне.

 

Теги: Київ , Бондаренко , батальйон , АТО , війна