Чиновники Київського коледжу розтратили 453 тис

Маша Землянська
20 червня 2014р. 11:38

Держфінінспекція під час ревізії Державного вищого навчального закладу «Київський коледж легкої промисловості» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 453 тисяч гривень.

«Зокрема, посадові особи коледжу зайво витратили кошти загального фонду на суму 377 тис. грн на покриття витрат спеціального фонду.

Окрім того, незаконно витрачено 46 тис. грн на виплату премій директорові закладу, трьом його заступникам та встановила окремим працівникам надбавки до заробітної плати за розширену зону обслуговування.

Окремим студентам-сиротам, які мали опікунів, безпідставно встановлювались соціальні стипендії, завищувалися розміри виплат на харчування, зайво виплачували компенсацію на придбання навчальної літератури, поповнення предметів гардероба та текстильної білизни. Водночас двом студентам-сиротам, які перебували на повному державному утриманні, обсяги відповідних виплат були занижені, а частина компенсацій не виплачувалися взагалі.

 Також посадові особи закладу використовували спонсорську допомогу не за цільовим призначенням, відшкодовували кошти за відрядження без підтверджуючих документів, оплачували роботи за завищеною вартістю тощо», - йдеться в повідомленні Держфінінспекція.

Наразі винних намагаються притягнути до відповідальності.

 

Теги: Київ , діти , гроші