1 липня Уряд визначить кому дістанеться Sky Taxi

Максим Опанасенко
20 червня 2014р. 15:09

1 липня буде проведено конкурс на право оренди автомобілів служби Sky Taxi, що раніше під крилом держави займалася автосполученням аеропорту "Бориспіль" з містом. Про це повідомляє прес-служба Уряду. 

"Конкурс на оренду автомобілів Hyundai Sonata Седан-В (кольори: білий, сірий) 2012 року випуску строком на 35 календарних місяців пройде 1 липня 2014 року. До 24 червня приймаються заяви з пакетом документів. Оголошення про конкурс, згідно з процедурою, було опубліковано 11 червня на сайті аеропорту (http://kbp.aero/f/1/airport-services/library/Taxi_27%2005% 202014.pdf) і в газеті «Хрещатик». Ця інформація є у відкритому доступі. Унаслідок того, що ринок таксомоторних перевезень в "Борисполі" - гіперпривабливий для операторів, які бажають надавати свої послуги, в аеропорту чекають, що переможець повністю відповідатиме очікуванням пасажирів за якістю послуг" - йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-служби Уряду, орендар повинен буде забезпечувати цілодобову подачу автомобілів у місця стоянки таксі біля пасажирських терміналів аеропорту, контролювати зовнішній вигляд водіїв і агентів-диспетчерів, обладнати орендовані автомобілі POS-терміналами для можливості розрахунку за послуги перевезень міжнародними платіжними картками.

Також майбутній орендар повинен буде працевлаштувати співробітників служби Sky Taxi, які були звільнені під час скорочення в разі їхньої згоди. 

Нагадаємо, Sky Taxi з'явилися в "Борисполі" під Євро-2012. Цьогоріч аеропорт і Уряд вирішили, що їм невигідно утримувати таку службу і вирішили знайти їй нового "опікуна".