У Києві пройде турнір "Kiev Open Streetball"

Roman Doroshenko
20 червня 2014р. 15:17

Kiev Open Streetball
Kiev Open Streetball

Не тільки любителям футболу є в ці дні що подивитися. Завдяки компанії PCshop Group у вас є можливість на власні очі спостерігати відбірковий етап Української Стрітбольної Ліги 3х3 щорічного турніру "Kiev Open Streetball". Київський етап відбудеться цієї неділі, 22 червня, і PCshop Group, як технічний партнер турніру, забезпечить пряму трансляцію поєдинків на спеціальному каналі сервісу Ustream.
Справжні любителі баскетболу, не тільки вуличного, просто не мають права пропустити цієї подія! Онлайн-трансляція відбіркового етапу турніру "Kiev Open Streetball" розпочнеться цієї неділі о 10 годині ранку. На восьми кортах одночасно відбуватимуться поєдинки «3 на 3» серед чоловіків, юнаків U-18 і дівчат. Крім цього наші глядачі зможуть поспостерігати за найцікавішим конкурсом данків і триочкових кидків. Також в рамках відбіркового етапу Української Стрітбольної Ліги відбудуться поєдинки «1 на 1».
Не пропустіть можливість разом з компанією PCshop Group подивитися трансляцію одного з головних спортивних подій України на цих вихідних!
Трансляцію поєдинків "Kiev Open Streetball" ви зможете дивитися прямо з цієї сторінки.
Коротке відеоревью торішнього відбірного етапу Української Стрітбольної Ліги 3х3 щорічного турніру "Kiev Open Streetball":

Джерело інформації: Kiev Open Streetball