Хто очолив комісії Київради (списки)

Максим Опанасенко
20 червня 2014р. 17:08

Депутати Київради визначилися, хто яку комісію очолюватиме і хто в яку увійде.

Загалом комісій 15. Лідерами за бажаннями депутатів на вступ стали "хлібні" комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, з питань містобудування, архітектури та землекористування та з питань власності.

Бюджетну комісію очолив Андрій Странніков з УДАРу. Його заступником став Вадим Столар - екс-нардеп від Партії регіонів і партнер новопризначеного радника мера Віталія Кличка Віталія Ніконова - співвласника будівельного гіганта "К.А.Н. Девелопмент".

Очільником комісії з містобудування став Володимир Прокопів з УДАРу. 31-річний депутат працює у Державній інспекції сільського господарства. 

Керувати комісією з питань власності також буде УДАРівець - Юрій Береговий. Він вже був депутатом Київради раніше, входив у фракцію "Ініціатива". З 1998 по 2008 роки він працював начальником юридичного управління ЗАТ "Укрпромінвест" Петра Порошенка.

Також в цій комісії працюватиме Костянтин Яловий - зять екс-очільника Шевченківської РДА Віктора Пилипишина і активіст його організації "Кияни передусім".

Комісію з питань освіти, науки та інноваційної політики очолила Наталя Шульга з "Самопомочі". Шульга є професором кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції університету Драгоманова, є біологом, а також засновницею громадської організації "Український науковий клуб".

Екологічну комісію очолив Руслан Андрійко зі "Свободи". Він є помічником нардепа Богдана Бенюка. Під час революції Андрійко був комендантом Київради.

Комісією охорони здоров'я та соціального захисту опікуватиметься також УДАРівець - Юрій Крикунов. У 2004-му він був довіреною особою Віктора Ющенка, у 2006-му балатувався у Раду, але потрапив у Київраду. Свого часу опікувався Київським міським відділенням Фонду соціального захисту інвалідів.

Сюди ж потрапили одіозні Алла Шлапак - екс-депутат "Блоку Леоніда Черновецького" і екс-ГАКівець Олександр Пабат.

Транспортом на зв'язком опікуватиметься Ігор Піковський з УДАРу. Його місцем роботи вказане ПАТ "Промзв'язок".

Місцевим самоврядуванням займеться Олександр Бродський. Він є самовисуванцем, але має спільні біографічні "моменти" з "Кияни передусім" Віктора Пилипишина.

Питаннями регламенту та депутської етики опікуватиметься Олександр Черніков з УДАРу. Раніше він працював заступником голови Шевченківської райдержадміністрації, є юристом.

Очільником комісії з питань інформаційної політики та реклами стала Олена Матузко з УДАРу. Вона є помічницею нардепа Юрія Стеця і членом громадської ради "5 каналу".

Культурою займатиметься Ігор Луценко - член "Батьківщини", журналіст, активіст "Збережи старий Київ" і відомий антизабудовник.

Житлово-комунальною власністю та паливно енергетичним комлексом займатиметься Олександр Клюс з УДАРу, торгівлею, підприємництвом та регулярною політикою - Анатолій Карпенко - УДАРівець і головний спеціаліст ПАТ "Полюс". Сюди ж увійшов і екс-регіонал Олександр Супруненко.

Питаннями дотримання правопорядку та боротьби з корупцією займеться Ігор Мосійчук з "Радикальної партії Олега Ляшка".